Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Balıkesir / RAMADA Resort – Kazdağları Thermal &Spa

Önceki - Sonraki   (11/25)
oteller
 
 
Sınıfı : Resort
İl :
İlçe :
Adres : Güre Mahallesi Ege1 Sokak No:7 Edremit / Balıkesir TÜRKİYE
Telefon : 90 266 372 0 777
E-posta : info@ramadaresortkazdaglari.com
Web : https://ramadaresortkazdaglari.com
 
 

KAZDAĞLARI’nda, dünyanın en büyük otel zincirinin kalitesi ve güvencesi ile Dağ – Deniz ve Termal keyfinin  aynı anda  sunulduğu otelimizde, bambaşka  bir tatile kendinizi hazırlayın…!


 

RAMADA Resort – Kazdağları Thermal &Spa, Kuzey Ege Bölgesinin, Balıkesir ve Çanakkale illerinin ilk ve tek Yabancı Zincir Otelidir.

Otelimiz, Dağ – Deniz – Termal’den oluşan üç turizm ürününün  “BİR ARADA” bulunduğu, dünyadaki tek noktada  ( Güre’de )  bulunuyor.Sizi  RAMADA’nın dünyadaki ilk termal otelinde misafir etmenin heyecanı ile otelimizi açıyoruz.

Kazdağları’nın eteklerinde, adeta bir  “ oksijen  çadırında  ”  aynı zamanda otelimize 2 km. mesafedeki ÖZEL PLAJIMIZDA, Ege’nin en temiz ve berrak  sularında  yüzmenin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Deluxe odalarımız hariç,  tüm odalarımızda  TERMAL  KÜVET  bulunuyor.


 

Her biri özel olarak dizayn edilmiş, 10 kişiden 300 kişiye kadar hizmet veren TOPLANTI SALONLARIMIZDA, şirket toplantılarınızda  farklı bir alternatifi sizlere sunuyoruz.


 

Nişan – Nikah – Düğün Organizasyonlarınızda, seçkin servisimiz ve özel  mekanlarımızda, RAMADA  ayrıcalığını yaşayacaksınız.

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (10334) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40