Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

Antalya Otelleri

Antalya yerli ve yabancı birçok turistin tatil denildiğinde aklına gelen ilk tatil merkezidir. Akdeniz bölgesinde bu denli tercih edilen bir il olan Antalya, Akdeniz bölgesinin en büyük ilidir. Çok tercih edilmesinin nedeni doğası ve denizidir. Yeşil biki örtüsü ve mavi deniziyle bir çok tatil seçeneği vardır. Antalya ilçelerinde istenilen her türlü tatil seçeneğini bulabilirsiniz. Özellikle yabancı turistlerin daha çok dikkatini çeken Antalya’da yaşam tam anlamıyla turizm odaklı olmuştur. Her bir ilçesinde farklı otelleri ile adından bahsettirmeyi başarmıştır.

 

Side otelleri, Alanya otelleri, Kemer otelleri, Kaş otelleri, Lara otelleri bunlardan bazılarıdır. Bölgeye gelen turistlerin ilgisini doğal güzelliklerin yanı sıra otellerin mimari yapısı ve misafirlerine sundukları olanaklar dikkat çekmektedir.

 

Bu bölgeleri kısaca anlatarak en bilindik özelliklerini sizlere sunmak isteriz.

Alanya Otelleri; Yerli ve yabancı turistlerin hayallerini süslerken farklı tarzdaki otelleri misafirlerin ilgisini çekiyor. Turistik özelliklerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de dikkat çekmektedir. Doğanın tüm yansımalarını Alanya’da görebilirsiniz. Mavi gökler, kristal şeklinde deniz suları, bitki örtüsünün yeşili ve dahası Alanya’da sizleri bekliyor.

 

Side Otelleri Antalya ili içerisinde bulunan Manavgat ilçesine bağlı olan Side aynı zamanda bir yarımadadır. Bin dokuz yüz kırk yedi yılında İstanbul Üniversitesince gerçekleştirilen kazıda Roma uygarlığına ait kalıntıların ortaya çıkarılmasıyla bu bölgede popülerliğini kazanmıştır. Side oteller içerisinde ya da doğal güzellikle içerisinde at safari, dalış, golf, rafting, gibi alternatif spor seçenekleri de bulunmaktadır. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bu bölgede yazlar oldukça sıcak, kışlar ise ılıman geçmektedir. Side’de bulunan oteller arasında en çok tercih edilen oteller Von Resort Golden Coast ve Crystal Sunset Luxury Resort’tür.

 

Kemer Otelleri; Kemer tarihiyle, doğal güzelliğiyle turizm sektörünün önemli ilçelerindendir.  Batı Toros dağlarının eteklerinde Antalya ilimize 43 km uzaklıktadır. Kıyı şeridimiz boyunca uzanan ilçemizin tarihi çok eskiye dayanır. Turizm merkezi olmasından dolayı çok fazla otel bulunmaktadır. Kemer otelleri ülkemize gelen turistler tarafından büyük ölçüde tercih edilmektedir. Kemer’de bulunan oteller arasında en çok tercih edilen oteller Rixos Sungate Hotel ve Limak Limra Hotel Resort'tur.

 

Lara Otelleri; Antalya ili içerisinde yer alan Türkiye’nin en uzun kumsalına sahip olan, son yıllarda turizm açısından oldukça hızlı gelişme gösteren, Muratpaşa ilçesine bağlı turistik bir beldedir Lara. Lara beldesinin meşhur kumsalı adını Hitiler medeniyetinin halk olan Luvi’lerin kullandığı kum kelimesinden gelmektedir. Kundu ve Lara beldelerinin tatilciler bakımından avantajları, şehir merkezine ve havaalanına olan yakınlığı ve bölgenin oldukça fazla gelişime açık olmasıdır. Lara’da bulunan oteller arasında en çok tercih edilen oteller Delphin Imperial Lara ve Grand Park Lara'dir.

 

Antalya’da ki otellerde istediğiniz tatili yapabilirsiniz. Kendinizi mavi bayraklı plajlarda güneşlenirken bulabilir ya da 7 yıldızlı otellerde mükemmel bir bir şekilde konaklarken bulabilirsiniz. Antalya’da balayi otelleri ile eşinizle evliliğin ilk günlerini bu otellerde tatil yaparak unutulmazlar arasına girebilirsiniz. Antalya’da tatilinizi yaparken Türk ve dünya mutfaklarının güzel lezzetlerine bakabilirsiniz. SPA ve Wellness salonları ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

 

Peki nasıl tatil yaparım diye soranlara özel seçenekler sadece Gezinomi’de! Antalya Otelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için http://www.gezinomi.com/oteller/yurt-ici-oteller/Antalya adresini ziyaret edebilirsiniz.


Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40