Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Eskişehir / Has Hotel Termal

Önceki - Sonraki   (1/4)
oteller
 
 
Sınıfı :
İl :
İlçe :
Adres : Hamamyolu Cad. No:7
Telefon : 0 222 231 91 91
E-posta : bilgi@hashotel.com
Web : hashotel.com
 
 

Otelimiz 1976 yılından bu yana Romalılardan zamanımıza kadar yer altından kaynıyan şifalı sıcak suların üzerinde kurulmuş olup, Eskişehir ' in en güzel semtlerinden biri olan Hamamyolu Caddesi üzerinde yer almaktadır.Bu bölge kentin her semtine kolayca ulaşabileceğiniz bir konum üzerindedir.

Otelimize ilk adımınızı atmanızdan itibaren ciddi ve saygılı personelimiz tarafından Türk konukseverliğini aratmıyacak bir içtenlikle karşılacaksınız.

Misafirlerimiz ışık, dekor uyumluluğu içinde lobimizde istirahatlerini ve sohbetlerini büyük bir zevkle yapacaklardır.Otelimiz 45 normal 3 suit olmak üzere toplam 48 oda ve 87 yataklıdır.
Odalarımızda kaloriferli özel banyo, daimi sıcak şifalı su, telefon, TV, klima, saç kurutma makinası, buzdolabı ve kablosuz internet bağlantısı mevcut olup tam bir konfora sahiptir.

Otelimizde de termalimizde olduğu gibi yer altından kaynayan şifalı suları kullanacaksınız.Bu sular romatizma, kırık, çıkık, bel ve sırt ağrıları, böbrek taşları vs. için şifalıdır.Isı 42, Reaksiyon 7.3, Radyoaktivite 21.7 ' dir.

Otelimizden ayrıldığınızda, evinizdeki rahatlığı ve huzuru aratmayacak konukseverliğimizin dışında şifalı sularımızın etkisiyle kendinizi dinç ve sağlıklı hissedeceksiniz.
 

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (28497) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

Tek kişi ve iki kişilik konaklama fiyatlarınız ve dahil olan hizmetler nelerdir.teşekkürler

moncel13 , 15 Ocak 2015
yorum

çok iyibir otel eskişehirli olarak size tavsiye edebilirim

simgebasaran26 , 20 Mayis 2012
yorum

bir eskişehirli olarak has otelde kalmanız bana komik geliyor. iyi araştırın. iyi bir otelde kalıp , hamamlardan faydalanabilirsiniz. hamam ücretleri çok ucuz.

Misafir , 20 Agustos 2011


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40