Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Balıkesir / Adrina Hotel Deluxe Health & SPA

Önceki - Sonraki   (24/25)
oteller
 
 
Sınıfı : Resort
İl :
İlçe :
Adres : GÜRE CUMHURIYET MAHALLESI ORMAN KAMPI CADDESI NO: 2 GÜRE - EDREMIT / BALIKESİR
Telefon : 0 266 384 60 60
E-posta : INFO@ADRINAHOTEL
Web : adrinahotel.com
 
 

Adrina Hotel De Luxe Health & Spa

Adrina Hotel De Luxe Health & SPA Edremit/ Güre bölgesinde İda’nın (Kazdağları) yeşili ve Egenin mavisinin buluştuğu noktada, 39 dönüm alan içerisinde denize sıfır olarak konumlandırılmıştır. İda tanrıların ve tanrıçaların evidir. Adrina Hotel De Luxe Health & SPA ise sizi mitolojinin tanrıları ve tanrıçaları kadar sağlıklı ve güzel olmaya davet ediyor.

Bilinen tarihi MÖ 2000 yıllarına dayanan Güre; Yunan mitolojisinde pek çok efsaneye ev sahipliği yapmıştır. Heredot İlyada’sında belirttiği gibi “Bin Pınarlı İda”… Troia savaşlarına neden olan Paris’in büyüdüğü yer… Afrodit’in ilk kez aşık olduğu yer… Üç büyük tanrıça arasında geçen dünyanın ilk güzellik yarışmasının yapıldığı yer…

İda Dağlarının 1500 mt rakımında ve yaz – kış suyu olan kaynakları mevcuttur. Güre’nin buz gibi soğuk, bol içme ve kullanma suyu İda’nın eriyen kar sularıdır. İda’dan gelen orman havası ile denizin iyotlu ve oksijen miktarı yüksek havası birleşince; bölgede oksijen çadırı oluşmaktadır.


Konaklama
Adrina Hotel De Luxe Health & SPA; modern ve sade tonlarda dizayn edilmiş toplam 246 farklı tip oda ve 651 yatak kapasitesine sahip.
53 adet double standart, 4’ü engelli olmak üzere 148 adet triple standart, 24 adet roof superior, 11 adet corner suite, 2 adet junior suite ve 8 adet senior suite bulunmaktadır.

Odaların Genel Donanımı
Merkezi ısıtma ve soğutma, 26 inch LCD ekran TV, güvenlik kasası, kablolu ve kablosuz geniş bant internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, saç kurutma makinesi, minibar, emanet kasası ,elektronik kilit sistemi, suite odalarda çay ve kahve makinesi, sigara içilmeyen odalar ve engelli odaları.

Spa & Wellness

5000 m2 alan üzerine kurulu iki katlı merkezimizde termal ve Spa uygulamaları aynı anda yapılabilmektedir.


TERMAL UYGULAMALAR

Antik çağlardan bu yana şifa dağıtan Güre Termal suyu; banyo, içme ve solunum kürü olarak kullanılması durumunda özellikle kronikleşmiş pek çok hastalığı tedavi edici niteliktedir.

Banyo kürü kullanımı; kronik romatizmal hastalıklar, kronik bel ağrısı, egzama ve akne tedavisinde.

İçme kürü kullanımı; kolesterol ve şeker dengeleme, çocuklarda ve gençlerde diş çürüklerinin önlenmesi, hamile ve yetişkinlerde flüorür eksikliği tedavisinde.

Soluma kürü kullanımı; astım, kronik bronşit, farenjit, larenjit ve sinüzit tedavisinde

Alanlar : 35 adet özel banyo, 2 adet termal havuz, 2 adet kaplıca havuzu, 2 adet egzersiz havuzu, Whicy duş.

Terapi Çeşitleri : Peleoido Terapi (Çamur Banyosu)
SPA UYGULAMALARI :

Paris İda Dağının Eteğinde Altın Elmayı Aphorodit’e uzattı…

Adrina Health & Spa’nın  felsefesi binlerce yıllık bu efsaneye dayanıyor.

Siz de tanrıların ve tanrıçaların evinde; biraz şımartılmak istemez misiniz?

Alanlar : Termal Havuz, Fitness, Tekli masaj, odaları, Cilt Analizi ve Bakım Odaları, Çiftli masaj odaları, Relaxing, Lounge, Shiatsu masaj odası, Aromaterapi, Buhar Odaları, Türk Hamamı (soğukluk ve ılıklık bölümü ile), Bitki Banyoları,

Terapiler ve Bakımları :


Thai masajı, Bali masajı, Hint Baş Masajı, Aromaterapi, Bal Masajı, Shiatsu, İsveç masajı, Derin baskı masajı, Spor masajı, Hamam kese ve bakımları, Lomi Lomi masajı, Sarmalama bakımları, Reflexology, Deniz Tuzu bakımı, Lenf Drenaj masajı, Yosun & Çamur bakımları, Süt – Bal bakımı, Manikür & Pedikür & Ağda.


 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (16939) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

oda fıyatlarınız nasıl acaba

m-taskin17 , 22 Ocak 2014


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40