Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Kırşehir / Temur Termal Otel

Önceki - Sonraki   (4/4)
oteller
 
 
Sınıfı :
İl :
İlçe :
Adres : kuşdilli mah.yıldırım beyazıt cad.no:5
Telefon : 0 386 213 75 70
E-posta : iletisim@temurtermalotel.com
Web : kirsehirtemurtermal.com
 
 


  Ozanlar ve evliyalar diyarı Kırşehir, kaplıcanın ve termal suyun merkezi olarak bilinmektedir. Kırşehir her geçen gün turizm de önemli adımlar atmakla birlikte, 12. ve 13. yüzyıllardan itibaren Kervansaray ve hanları ile ziyaretçilerin, turistlerin uğrak yeri olmuştur. Bugün ise Kervansarayların yerini otel ve moteller almıştır. Termal ve Kaplıca sularının merkezi olan Kırşehir’ de otelcilik sektörü hızla ilerlemekte, Temur Termal Otel ‘de sektörün önemli isimlerinden biri olma yolunda hizmete başlamıştır.  

 
Temur Termal Otel 5 bin metrekare açık, 5 bin metrekare kapalı alan olmak üzere toplam 10 bin metrekare alan ile hizmet vermektedir. Otelimiz 79 oda, 160 yataklı olup tek, çift ve süit odalardan oluşmaktadır.
 
Temur Termal Otelde 24 ayrı özel banyo bulunmaktadır. 2 termal havuz (bay, bayan ayrı), 2 adet sauna salonu, 2 adet masaj odası bulunmaktadır.
300 kişilik restoranda sahip olan Temur Termal Otel’de toplantı, düğün salonu, okey ve bilardo salonu, güzellik salonu, jimnastik salonu bulunmaktadır. Otelimize ait doktor ve hemşirelerimiz olmakla birlikte onlara ait odaları da bulunmaktadır. Otelimizde kafeterya ve mescidimiz vardır.
 
Ağrılı romatizmalı hastalıkların ve kireçlenmelerinin, deri hastalıklarının, böbrek ve idrar yolu hastalıklarının, stres ve strese bağlı rahatsızlıkların, mide, bağırsak ve safra kesesi hastalıklarının tedavilerinde termal suyun çok büyük yararları olduğu bilinmektedir. Her geçen gün yapılan araştırmalarda termal su ile ilgili yeni faydalar bulunmaktadır.
 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (13272) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

SÜper hotel :D

Misafir , 10 Ekim 2011


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40