Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Sakarya / Taraklı Kaplıcası

Önceki - Sonraki   (5/8)
oteller
 
 
Sınıfı :
İl :
İlçe :
Adres : hacıyakup paşalar köyü taraklı / sakarya
Telefon : 0264 494 41 61
 
 

Çam ormanları ile çevrili tesisleri 7 bin m2 piknik alanı 560rakım cenevizlerden kalma tarihi 75 yatak kapasitesi mescidi, cazip konaklama fiyatları ile 3 ögün yemek çay meşrubat çeşitleri ile tartışmasız şifalı 41 derece suyu ile hekim tafsiyesi doğrultusunda hertür romatizma, cilt, kireçlenme, bağırsak rahatsızlıkları ve fazla kilolardan kurtulmak elinizde.Daha fazlası için arayın görüşelim.

sağlık Bakanlığı'nca belirlenmiş tedavi özellikleri;hekim kontrolünde banyo uygulamaları şeklinde kronik dönemlerinde; kas iskelet hastalıklarının tedavisinde yardımcı ve tamamlayıcı tedavi unsuru olarak, ortopedik operasyonlar sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında, cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla, nörovejetatif distoni gibi genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (67502) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

selamun aleyküm odalar ve fiatlar hakkında bilgi verirseniz memnun olurum tel numarası verirseniz arar görüşürüz

yusufsaritunc , 30 Ocak 2015


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40