Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Konya / Sahip Ata Termal Otel

Önceki - Sonraki   (1/2)
oteller
 
 
Sınıfı : Resort
İl :
İlçe :
Adres : Ilıca Mahallesi, İnönü Cd. No:2, 42600 Ilgın/Konya
Telefon : 0332 881 0 188
E-posta : rezervasyon@sahibatatermal.com
Web : sahibatatermal.com/tr
 
 

Konya'nın Ilgın ilçesinde, belediye bünyesindeki Sahip Ata Termal Otel, 5 yıldızlı otel konforunda hizmet vermektedir.Konya'nın Ilgın ilçesinde, belediye bünyesindeki Sahip Ata Termal Otel'in, 5 yıldızlı otel konforunda hizmet vereceği bildirildi.

Ilgın Belediye Başkanı Halil İbrahim Oral, gazetecilere yaptığı açıklamada, 10 yıldır özel müstecir tarafından hizmet veren oteli belediye olarak devir aldıklarını söyledi.

Oteli, 8 aylık hummalı bir tadilat çalışmasından sonra sezona hazır hale getirdiklerini belirten Oral, şunları kaydetti:

"Otelimiz hizmet vermeye bugün başladı. Tadilat sürecinde otelin iç ve dış mekanları tamamen yenilendi. Otelimiz 90 oda 235 yatak kapasitesine sahip. İçerisinde 5 yıldızlı otellerde bulunan bütün üniteler var. Oteli, gelen misafirlerin gönül rahatlığı ile kalabilecekleri, aynı zamanda şifa bulabileceği, memnun ayrılacağı bir konsepte dönüştürdük. Daha önce farklı bir isimle işletilen otele biz Alaaddin Keykubad döneminde ilçemize ilk Türk Hamamını yapan Selçuklu'nun son veziri azamı 'Sahip Ata'nın ismini verdik. Otelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık menü olarak verilecek. İlk hedefimiz 'şifa' dağıtan suyumuzun iyi tanıtmak ve ulaştırabileceğimiz her insana ulaşıp Ilgın'da dünya kalitesinde bir termal suyun bulunduğunu aktarmaktır."

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (16928) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

otelinizde oda içerisinde termal kaynaktan yararlanabileceğimiz özellik var mı acaba ?

tetikderya , 25 Mart 2016


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40