Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Bursa / Oylat Kaplıcaları A.Ş.

Önceki - Sonraki   (8/18)
oteller
 
 
Sınıfı : Özel Belgeli
İl :
İlçe :
Adres : Cuma Mh. Aydın Sk No:11-1 İnegöl Bursa / Türkiye
Telefon : 444 64 83
E-posta : info@oylatkaplica.com
Web : oylat.com
 
 


Oylat Kaplıcaları Bursa-Ankara karayoluyla inegöl üzerindedir. Oylat kaplıcaları, Oylat sapağından girdikten sonra 11 km lik yol boyunca yemyeşil orman içinden geçerken tatilin tadını almaya başlarsınız. Bursa'nın inegöl ilçesine 26 km mesafede 4 mevsim tatil merkezi oylat'ın kaplıca suları, İsviçre'den sonra özellikleri bakımından dünyada ikinci sırada yer alan ülkemizin Termal turizm değerlerindendir.

Bursa-Oylat-kaplicalari

İnegöl'den geçerken dünyaca ünlü olan İnegöl köftesini tatmadan geçmeyin. Oylat Kaplıcaları 'na giderken sizi Hilmiliye köyünün 1 km güneyinde yer alan Oylat mağrası karşılar. Birbirine bağlı 2 kattan oluşan Oylat mağrasının uzunluğu 665 metredir. Oylat mağrasına on binlerce yılda oluşmuş sarkıt ve dikitlerin büyülü dünyasından etkilenirsiniz. Türkiye'nin en büyük 2. mağrası olan oylat tüm tabiat ve kaplıca severleri ağırlamayı bekliyor.

OYLAT TESİSLER

Odalara kadar ulaşan termal suyun mucizelerini Oylat termal kaplıcaları farkıyla heran yaşayabilmeniz için ...

oylat kaplıcaları

 

OYLAT YENİ ÇAĞLAYAN

oylat kaplıcaları

 

OYLAT ÇAĞLAYAN OTEL

 

OYLAT SPA

Orjinal adı '' Sanitas Per Aquam'' (SPA) yani '' Sudan Gelen Sağlık '' , Romalılardan bugüne kadar uygulanan su terapilerine verilen isimdir. Su ile iyileşme,suyun kullanımından gelen sağlık, suyun sıcak, soğuk ve farklı biçimlerde (akıtma , damlama, duşlama, püskürtme ) uygulanması ile kazanılan dinlenme ve ferahlama duygularının edinildiği bütünleyici terapi anlamında kullanılmaktadır.

Yorgunluğunuzu gidermek  için farklı bir çözüm sunan Oylat Çağlayan Otel ''SPA MERKEZİ'' kendinizi yenilemek için size bir fırsat tanıyor. Özel dekore edilmiş odalarında egzotik kokular eşliğinde kendinizi farklı dünyada hissedeceksiniz. Sağlıklı bir yaşam için vucüdunuzdaki toksinleri saunada atacak ve aramotik yağlarla yapılan masaj terapisinden sonra kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz.

oylat kaplıcaları

 

OYLAT FİZİK TEDAVİ

AĞRILARDAN KURTULMANIN EN KALICI YOLU FİZİK TEDAVİ

Modern yaşamın gereklerinden olan bilgisayarın başında geçirdiğimiz o uzun saatler zamanla bize bel, boyun ve sırt ağrıları olarak geri dönüyor. Ağrılan ancak dayanılmaz olduğunda Fizik Tedavi uzmanlarına gidiyoruz son çağre olarak. Omuzlarda sertleşme, boyunda kireçlenme, beldetutulma, eklemlerde dinmeyen ağrılar... Oysa bunlarda kurtulmak sanıldığı kadar zor değil. Termal su destekli Oylat Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, sizi ağrılardan uzak yeni bir beden sunuyor.

oylat kaplıcaları

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (205833) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

Rica etsem havuz saatlik fiyatlarını yazarmısınız birde inegçlden kaplıcaya arabalar saat kaçta servise çıkıyor kaç saat arayla geliyor onları yazarsanız sevinirim biz arkadaşlarla gelmeyi düşünüyoruz bilmediğimiz için size sormak istedim söylerseniz çok seviniriz

bursasporlu2000 , 28 Subat 2015


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40