Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Kütahya / Nehir Termal & SPA Otel

Önceki - Sonraki   (7/7)
oteller
 
 
Sınıfı : Resort
İl :
İlçe :
Adres : Kütahya Tavşanlı Karayolu 16. Km. Yoncalı / Kütahya
Telefon : 0 274 249 47 47
E-posta : info@nehirtermal.com
Web : nehirtermal.com/
 
 

Anadolu Selçuklu döneminde keşfedilen Yoncalı Termal Suyu yaklaşık 800 yıldır insanlara şifa dağıtmaktadır.Yoncalı termal suyunda, bol miktarda eriyik halde florür, klorür, kalsiyum, magnezyum ve potasyum maddeleri mevcuttur. Bu maddeler insan vücudunda kemik ve diş yapısını güçlendirmektedir.
 


 

Bununla birlikte son yıllarda yapılan analizlerde Yoncalı Termal suyunda az miktarda selenyum elementi bulunmuştur. Özellikle kozmetik sanayiinde cilt güzelliği ve hücre yenilenmesi için üretilen kremlerde kullanılan selenyum son derece değerli bir maddedir ve dünya üzerindeki çok az termal suda bulunmaktadır. Türkiye'nin termal destekli kür hastanelerinden biri olan Fizik Tedavi Hastanesi Yoncalı'dadır. Termal suyun doğal sıcaklığı 41°C dir. Yoncalı Termal suyu yüzyıllar boyu edinilen tecrübelere göre aşağıdaki rahatsızlıklarda çok iyi sonuçlar vermektedir. 

•Otel tarafından teyit edilmemiş rezervasyon talepleri, kesin rezervasyon olarak değerlendirilemez. Yapılacak tüm rezervasyonlar ile ilgili değişiklikler, iptaller mutlaka yazılı olarak bildirilmelidir.

 


 

• Münferit rezervasyonlar tarafımıza yazılı olarak garanti edilmediği sürece saat 14:00’e kadar tutulmakta olup, belirtilen saat itibari ile iptal edilir. Misafir giriş saatinin 14:00’ dan sonra olması halinde tarafınızdan yazılı olarak garanti edilmesi gerekir. Iptaller giriş günü en geç 14:00’ e kadar bildirilmelidir. Aksi halde 1 gecelik oda ücreti (no – show) fatura edilecektir.

• Yarım pansiyon fiyat uygulamasında (YP) oda, açık büfe sabah kahvaltısı, akşam yemeği, Türk Hamamı, Havuz, Sauna, Buhar odası ve Fitness Center dahildir.

• Şirketlere ve guruplara özel indirimler uygulanır.

• Hafta içi konaklamalarda % 10 indirim uygulanacaktır.

• İnternet sitemiz üzerinden online rezervasyonlarda hafta içi – hafta sonu % 10 indirim uygulanacaktır.
 


 

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (14321) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40