Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Yalova / Limak Termal Otel

Önceki - Sonraki   (15/19)
oteller
 
 
Sınıfı : Butik Otel
İl :
İlçe :
Adres : Gökçedere Mh Adnan Kahveci Cd
Telefon : 0226 675 78 00
E-posta : thermal@limakhotels.com
Web : https://limakthermal.com/
 
 

Limak termal butik otel yalova dıştan görünüm

 

Limak Termal Otel cumhuriyet döneminin iddiali otellerinden olan, 2010 yılında aslına uygun olarak restore edildi.  Şifalı suları ve temiz havası ile dinlendirici özelliği olan Limak Termal Butik Otel 'in 48 vip odası mevcut. Limak Termal Butik Otel Yalova'nın termal ilçesindedir. Çam ormanları ile çevrili Termal ilçesi, Yalova’nın merkezinden 12 km uzaklıkta. 
 
 LİMAK TERMAL BUTİK OTEL - TANITIM FİLMİ

 
Osmanlı döneminde bölgeye Sultan Abdülhamit yatırım yapmış, hem kendisi hem de annesi Valide Sultan adına büyük han ve hamamlar yaptırmış. Thermal Boutique Otel ise 1907’de  Büyük Otel ve Gazino’ adıyla Fransız mimarlar tarafından inşa edilmiş.


Limak termal otel
 

Her odada termal suyun verildiği özel jakuziler bulunmaktadır.  Limak Termal Otel açık alanında termal havuz ve spor merkezinden oluşan cam piramiti, Spa merkezinde 100 metrekarelik bir termal havuz, Türk Hamamı, Sauna, Buhar banyosu ve masaj merkezi yer almaktadır.

Limak Termal Otel de toplantı salonları, Gazino binasında ise 108 kişi kapasiteli restorant ve yeşillikler içinde cafesi bulunuyor.

Limak Termal Otel - Odalar ve Suitler

Limak termal otel
 

• Mini Bar • Sanadalye & Masa  
• Direkt Telefon (Oda) • Balkon • Merkezi Klima
• Direkt Telefon (Banyo) • Plasma TV + 40 Kanal • Saç Kurutma Makinası
• Otel Info Kanalı • TV Müzik Kanalı • Kasa
• Küvet • Halı  

Limak termal otel

Limak Termal Otel - Yeme & İçme

KÖŞK RESTAURANT

Limak termal butik otel restorant

  • 07:00 - 10:30 saatleri arasında zengin kahvaltı büfesi
  • 12:00 - 16:00 saatleri arasında öğle yemeği
  • 19:00 - 22:00 saatleri arasında Türk mutfağının özel yemeklerinin yanında Türkiye’den ve dünyadan şarap seçeneklerinin yer aldığı zengin şarap menüsü ile hizmetinizdedir.

ODA SERVİSİ 24 saat hizmetinizdedir.

Limak Termal Otel  -  SPA

Limak Termal Otel in bulunduğu Yalova Termal kaplıcalarının M.Ö. 2000’de bir yer sarsıntısı sonucu termal suların yeryüzüne çıkması ile meydana geldiği tahmin edilmektedir.

Termal su kaynağı, Termal’in bulunduğu vadinin sonlarındadır. Sıcak yer altı suyu volkanik kayalıklar içinde oluşup 2200 metre derinlikten ve 66 derece sıcaklıkta yeryüzüne çıkmaktadır.

Limak Yalova Termal Butik Otel bünyesinde yer alan 1000 m2’lik alan üzerine kurulan Pythia Thermal Spa Merkezi, otelin kendine özgü mimarisine sadık kalınarak, modern iç mimarisi ve huzur verici atmosferinde misafirlerini ağırlamayı bekliyor.


Limak termal otel
 

Limak Termal Otel de oldukça modern ve rahatlatıcı konseptte hazırlanmış olan toplam 8 adet bakım kabini, Türk hamamı, özel Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, açık ve kapalı termal havuzlarından oluşan kolektif üniteleri bulunmaktadır.

Kişiye özel geleneksel masaj çeşitlerinden, modern masaj tekniklerine kadar birçok seçenek sunmaktadır. Özel Pythia masajı, Bali masajı, sıcak taş masajı, reflexology, Ayurveda masajı rahatlamanız ve yenilemeniz için size yardımcı olacaktır.

limak termal otel toplantı
    

Termal su kaynağı, Termal’in bulunduğu vadinin sonlarındadır. Sıca yer altı suyu volkanik kayalıklar içinde oluşup 2200 metre derinlikten ve 66 derece sıcaklıkta yeryüzüne çıkmaktadır.

Limak Yalova Termal Butik Otel bünyesinde yer alan 1000 m2’lik alan üzerine kurulan Pythia Thermal Spa Merkezi, otelimizin kendine özgü mimarisine sadık kalınarak, modern iç mimarisi ve huzur verici atmosferinde sizleri ağırlamayı bekliyor.

Pythia Thermal Spa, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendiren mistik müzikler eşliğinde Uzakdoğu’nun egzotik bakımları ve rahatlatıcı masajlarının yanı sıra, etkili cilt ve vücut bakımları sayesinde sizleri ayrıcalıklı bir dünyaya taşıyacak.

limak termal otel spa

Oldukça modern ve rahatlatıcı konseptte hazırlanmış olan toplam 8 adet bakım kabini, Türk hamamı, özel Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, açık ve kapalı termal havuzlarından oluşan kolektif üniteleri ile rahatlığın ve dinlenmenin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel uygulanacak geleneksel masaj çeşitlerinden, modern masaj tekniklerine kadar birçok seçenek sunmaktadır. Özel Pythia masajı, Bali masajı, sıcak taş masajı, reflexology, Ayurveda masajı rahatlamanız ve yenilemeniz için size yardımcı olacaktır. Konaklamanız süresince özel paket programlarınızdan birisini de tercih edebilirsiniz. Ayrıca kişisel ihtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda size özel hazırlanacak bir program ile yalnızca tatiliniz süresince değil tatiliniz sonrasında da ruh ve beden bütünlüğünüzün iyileştirici etkisini hissedebilirsiniz.

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (23553) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

limak thermal kapısından içeriye girdiğiniz anda size osmanlı ihtişamını sunan gerçekten farklı bir otelde benim için.osmanlı saraylarını andıyordu içi sonradan öğrendimki limak thermal abdulhamidin annesinin eski yazlık eviymiş yani gercekten bir sarayda kalıyormuşum.spa merkezi beni dünyaya yeniden gelmiş gibi hafifletirken açık havada ormanın içinde sıcak su havuzu gerçekten yaşadığımız dünyanın güzelliklerini bana tekrar gösterdi.yemek yerken limak thermal bana sanki bir otel diğilde ala carte bir restauranttayım havası yarattı tekrar geliceğim limak thermal

yildirimtas , 12 Mayis 2014
yorum

Limak termal oteli merak ediyorum. Yalova termal e yolum düşünce inşaallah gideceğim.

serdaraziz , 12 Mayis 2014
yorum

Merhaba Cilt problemi olan kızımla birlikte, termal banyolarınızda günde en fazla bir saat kadar yararlanmak isteriz. Banyo açılış saatleri ve fiyatları (emekli öğrenci vsr.) bildirirseniz memnun olurum. Saygılar Muzaffer

muzaffer , 07 Ocak 2014


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40