Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Bursa / Kadı Konağı Termal Hotel

Önceki - Sonraki   (12/18)
oteller
 
 
Sınıfı : Butik Otel
İl :
İlçe :
Adres : Çekirge Mh. Cami Aralığı Sk. Osmangazi / Bursa
Telefon : +90 224 235 6030
E-posta : info@kadikonagihotel.com
Web : kadikonagihotel.com
 
 

Kadı Konağı Termal Hotel-3Kadı Konağı Termal Hotel-4Kadı Konağı Termal Hotel-7İstanbul’da HAYRİYE HANIM KONAĞI ve DİVAN-I ALİ HOTEL isimleri ile iki otelimiz ile yaklaşık 3 yıldır turizme tüm sıcakkanlılığımız ve misafirperverliğimiz ile hizmet vermekteyiz.Artık bünyemizdeki üçüncü otelimiz KADI KONAĞI HOTEL ile tarihi Bursa ilimizde de yeni konuklarımızı ağırlamaktan büyük onur duyacağız.

Tarihi Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin atıldığı Bursa’nın tarihi kaplıca bölgesi Çekirge’de bulunun otelimiz misafir memnuniyeti odaklı hizmetleriyle ve her anlamda servis kalitesiyle misafirlerini bekliyor. Bursa şehrinin Bizans döneminden beri var olan en eski mahallelerinden biri Çekirge’de olan otelimiz, yapımı 1365 yılında biten tarihi 1.Murat Hüdavendigar caminin hemen yanında olduğundan kentin tarihi dokusunu ve atmosferini en yakından yaşama zevkini tatmanız mümkün olacaktır.

Kadı Konağı Butik Hotel, Bursa ilimizin Çekirge mahallesinde Uludağ’a 35 km, Mudanya/Güzelyalı feribot iskelesine 20 km, Yenişehir havalimanına 30 km, şehir merkezi ve Ulu Camii’ye 4 km uzaklıkta olup odalarımız,dağ ve şehir manzaralıdır.

Otelimizde doğadan gelen şifayı size özel olarak sunduğumuz termal hamamımızda huzur ve sağlık bulacaksınız. 18 adet zevkle döşenmiş odası bulunan otelimizde misafirperverliğimizi,temizliğimizi,güleryüzlü personelimizi görmek ve Bursa’nın tarihi havasını solumak için herkesi otelimize bekliyoruz.

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (1862) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40