Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Yalova / İhlas Armutlu Tatil Köyü

Önceki - Sonraki   (2/19)
oteller
 
 
Sınıfı : İslami Oteller
İl :
İlçe :
Adres : Bozburun Mevkii Armutlu Tatil Köyü
Telefon : 0 226 531 10 00
E-posta : rezervasyon@ihlasarmutlu.com
Web : ihlasarmutlu.com
 
 

    Armutlu Tatil Köyü "Dört Mevsim Devremülk Tatil"

    Armutlu Tatil Köyü projesi, Yalova'nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde bulunmaktadır. Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kıyısında 300,000 m2'lik bir arazi üzerindedir.                                                                    

  

 

 

Armutlu Tatil Köyü

 

Armutlu Tatil Köyü aktivite olarak; 6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4x4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.

 

Ayrıca Armutlu Tatil Köyü 'nde ; alişveriş merkezi, market, kafeteryalar, restorantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.

 

Armutlu Tatil Köyü 'nün kendi deniz otobüsü iskelesi vardır. Her gün İstanbul, Yenikapı ve Bostancı'dan kalkan tarifeli deniz otobüsleri ile Armutlu Tatil Köyü 'ne 1 saatte ulaşabilirsiniz.

Her dairede şifalı kaplıca suyun kullanılabildiği proje, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Tatil Köyünde yaz kış, günlük, yaklasik 9.000 kişi konaklayabilmektedir.

Armutlu Tatil köyü

  Girişinde özel güvenliği olan kadınlara ait 1 adet kapalı plajı bulunmaktadır. Plaj dışarıdan kimsenin göremeceği konumdadır.

 
armutlu tatil köyü

Dairelerin içi tamamen eşyalı olarak hizmete sunulmaktadır.

 

Armutlu tatil köyü

Her dairenin banyosunda kaplıca suyu bulunmaktadır. 

 

 

 

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (299821) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

EVET MAALESEF GERCEK SU KI IHLAS ARMUTLU DA ASTARI YUZUNU GECIYOR TATILIN VE SONRA NEDEN HERSEY DAHIL BIR OTELE GITMEDIM DIYE PISMAN OLUYOR INSAN... EMIN OLUN KI IYI YORUMLAR SADECE ZEKI DEVREMULK SAHIPLERININ PAZARLAMA STRATEJISI, PARALARINA PARA KATMA HEVESLERINDE YALAN KONUSULUYOR

onuryildiz49 , 14 Mayis 2016


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40