Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Denizli / Doğa Termal Otel

Önceki - Sonraki   (1/21)
oteller
 
 
Sınıfı : Tatil Köyü
İl :
İlçe :
Adres : Beyazıt Mahallesi 147 Seyir Sokak No: 9-1
Telefon : 0 258 271 44 00
E-posta : info@dogathermalhotel.com
Web : https://dogathermalhotel.com
 
 

DOĞA TERMAL
 

Bir termal otelden çok daha fazlası.Doğa Thermal Health & Spa , hizmete açıldı.
 

Doğa Thermal Health & Spa sadece bölgenin termal oteli olmakla kalmayacak, kongre turizmine yönelik özellikleriyle de Denizli' nin iş dünyasının yoğun olarak ziyaret ettiği noktalardan birisi haline getirecek.
 

TERMAL SU

KARAHAYIT TERMAL SU:

Pamukkale termal KAPLICASI sisteminin Bir kolu SAYILAN met kaplıca, Pamukkale’nin 5 km kuzeyinde, Karahayıt kasabasındadır. Suyunun bileşimi, Pamukkale kaynağına benzemektedir. Nato’da sıcaklığı DAHA fazla Olup, serbest karbondioksiti DAHA azdır. Radyoaktivitesi YÜKSEK Olan kaplıca Suları, three kaynaktan Çıkar, kaynakların sıcaklıkları 420C, 500C 560C Dir ettik.

 


STANDART ODA

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz konfordaki Standart Odalar bir yatak odası ve banyodan oluşmaktadır. Standart odaların her biri özenle, misafirlerin konfor ve rahatlığı birinci öncelik tutularak dekore edilmiştir.
 

BUHAR ODASI

Buhar Odası antik çağlardan beri insanoğlu için rahatlatıcı gevşetici ve şifa verici bir sağlık ürünüdür. Eski roma kültüründe insanların buhar ile rahatladığı ve rahatsızlıklarından kurtulduğunu bilinmektedir. Suyun metabolizmamız üzerinde olumlu etkisi olduğu ve su buharının derideki gözenekleri temizleyerek zararlı toksinleri ter yoluyla attığı, genel tıb dünyasında kabul görmüştür.Buhar odası, ıslak ısı vücudun detoksifikasyon yardımcı olmak için cildinizin gözenekleri açar.

KAR ÇEŞMESİ

Hamam veya sauna sonrası ısınmış olan vücudun karla ovulması ile cilt ve cilt altı kan dolaşımı hızlandırılarak cildin sıkışmasına ve daha parlak pürüssüz görünmesine neden olur. Cildin soğuk kar ile ovulması neticesinde vücüdun savunma sistemi hareketlenir ve hastalıklarakarşı korunmayı sağlar. Bu yararlı etkilerin yanı sıra kan dolaşımını hızlandırarak kan basıncının düzenlenmesinde yardımcı olur. Kullanım süresi 1-2 dakikadır.
 

TÜRK HAMAMI

Türk hamamı SPA komplekslerinin en önemli alanıdır. Ilıklık alanı ile başlayan hamam kompleksi; Bol su eşliğinde sabun, köpük, kese, buhar ve göbek taşı ile çıktığınızda tertemiz hissettiğiniz , asla evinizdeki banyoda alamadığınız bir duygu verir. Bay ve Bayanlar için ayrı olarak hazırlanmış geleneksel Türk Hamamında isteğe bağlı olarak kese ve köpük masajı hizmeti de mevcuttur.

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (18007) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

meraba otel muhafazar mı .

sedatarsus1982 , 15 Kasim 2015


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40