Seyahat Danışmanınız: 0850 360 16 00

İletişim

facebook Twitter


Dündar Termal

 
 

Çanakkale / Çan Kaplıcaları

Önceki - Sonraki   (3/7)
oteller
 
 
Sınıfı : Özel Belgeli
İl :
İlçe :
 
 

Çan ilçe merkezindedir. Belediye tarafından işletilmektedir. Otel,  kür için banyo ve havuzları vardır. Kaplıca suları sodyum sülfatlıdır. Kaplıca suları 46 derece  sıcaklıkta olup, 15 oran değerinde radyoaktiviteye sahiptir. Karaciğer, bağırsak, idrar ve safra yolları  hastalıklarına iyi gelmektedir.Çanakkale Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, otelin, bölgenin en büyük yatırımlarından birisi olduğunu söyledi. Yıllardır yerin altında olan termal suyun, bu sayede ilçe hayatına büyük canlılık getireceğini kaydeden Başkan Kuzu, "Yılların hayali ve asla yapılamaz denilen ama bizim yapacağımıza dair söz verdiğimiz en büyük projemiz, Çan Belediyesi Termal Otelimizi hizmete açıyoruz. Sadece Çan için değil bölge için önemli bir proje. Bizim çıkış noktamız, Çan’a marka değer katmaktı. Yerin altında olan şifalı suyumuzu sadece Çan’ın değil bölgenin hizmetine sunacağız. Burası 8 katlı bir otel oldu. 150 kişi kapasiteli, 3 havuz, spa merkezi, restoranlarımızla hizmet vereceğiz. Hem Çan halkı, hem bölge halkımız bundan faydalanacak. Özellikle Çan’da günü birlik kullanıcılara çok ciddi bir indirim yaptık. 5 yıldızlı bir oteli günü birlik 5 TL gibi bir rakama kullanımına sunacağız vatandaşlarımızın. Odaları kullanacak vatandaşlarımız için de, fiyatlarımız oldukça uygun. Tüm vatandaşlarımızı, hem açılışımıza hem otelimizi kullanmaya davet ediyoruz” dedi.Otelin ardından Çan için yeni projeler de hazırladıklarını söyleyen Başkan Kuzu, “En büyük projemiz bu. Yeni dönemde de, ilçemiz için büyük projelerimiz var. Şu anda ilçemizden geçen Kocabaş çayında DSİ’nin bir çalışması var. Bu çalışma sonrasında, Kocabaş çayı, vatandaşlarımızın sandallarla gezebileceği bir yer haline gelecek. Diğer sürpriz projelerimizi de seçim sürecinde açıklayacağız” diye konuştu.


 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (62271) kez ziyaret edilmiştir

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

Merhabalar.önceden rezervasyon yaptırmamız gerkiyor mu? Odalarınız kaç kişilik ve fiyatlarınız ne kadar öğrenebilirmiyiz.

ulkudemras , 28 Nisan 2015
yorum

Çan Belediyesi Termal Otel fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0286 416 2013 numaralı telefonu arayabilirsiniz

mustafaoff , 17 Eylül 2014
yorum

Hafta sonu ailecek gittiğimiz Çan Belediyesi Termal Otelden çok memnun kaldık. Temizliği, yemeklerinin lezzetli ve çeşitli oluşu, en çok da çalışanların güleryüzü ve yardımseverliğini beğendik. Fiyatları çok ucuz sayılmaz ama aldığımız hizmet verdiğimiz paraya değdi diye düşünüyorum.ellerinize sağlık.

Ozlemukinc , 20 Mayis 2014
yorum

burası bardakçılar dağ kaplıcasıdır ben sekiz senedir gidiyorum çok memnunum doğası suyu mükemmel gitmek isteyen site www.bardakcilardagkaplicasi.com gidecekler için söleyim yazın yer kalmıyor 20 gün önceden ayırtın size tavsiyem çanakkale çanda kazdağlarında

menzilyakup , 29 Ocak 2012
yorum

BEN KALDIM VE HERSENE GİDİYORUM .HEM ÇALIŞANLARI HEM İŞLETME GAYET İLGİLİ..DOĞASI HARİKA FİYATI UYGUN..HERKESE TAVSİYE EDERİM FİYATI*ODA*60*LİRA.

taliha30 , 14 Agustos 2011
yorum

ARKADAŞLAR**FİYATI**60**ODA FİYATI AİLECE KALIP KAFA DİNLEMEK İÇİN GÜZEL BİR YER.BİZ HER YAZ GİDİYORUZ...ÇOK GÜZEL HARİKA BİR YER.FİYATA YEMEK DAHİL DEĞİL.ZATEN LOKANTA VAR.İSTEYEN KENDİSİDE PİŞİREBİLİR.ODALARDA MUTFAK VAR..YEMEK FİYATLARIDA UYGUN ..ALABALIK BİR HARİKA.HERKESETAVSİYE EDERİM....

Misafir , 14 Agustos 2011


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Türsab Logo

Turizm Atölyesi

Adres : Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. Aqua Florya AVM
No:93 A blok P /102 Florya - Bakırköy - İstanbul

Seyahat Danışmanınız: 0850 360 16 00