Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Bursa / Boyugüzel Termal Otel

Önceki - Sonraki   (6/18)
oteller
 
 
Sınıfı : Özel Belgeli
İl :
İlçe :
Adres : Çekirge Mahallesi 2.Selvi Sokak No:6 16070 Osmangazi BURSA / TÜRKİYE
Telefon : +90 224 474 01 43
E-posta : rezervasyon@boyuguzel.com
Web : boyuguzel.com
 
 

       Boyugüzel Termal Hotel, Osmangazi İlçesi,Çekirge semtinde, Uludağ caddesi üzerinde,Asker hastanesi karşısında bulunmaktadır. Şehir merkezine 5 km.Uludağ a 29 km.,Mudanya ya 22 km, Yenişehir hava alanına 45km.mesafededir.
        Termal Otelimiz özel otoparkı ,43  Standart, 14 superior ve 1 adet suit olmak üzere toplam 58 oda 125 yatak kapasiteyle  hizmetinizdedir. Konforlu ve zevkle döşenmiş sıcak ortamlı odalarımızda; direkt telefon, kablosuz internet hattı, tv, minibar, saç kurutma, klima, merkezi ısıtma ile kuru temizleme hizmeti bulunmaktadır. Termal hamamlara oda katlarından asansörle direkt ulaşabilir, rezervasyon ile günlük yarım saat ücretsiz faydalanabilirsiniz.
 

 

 İkram seçeneklerinin birarada bulunduğu  bu seçkin ve sıcak ortamda dinlenebilir, tv seyredebilir,hoşça vakit geçirebilirisniz.
 

                                                              TERMAL HAMAM

Tarihi mermer kurnalardaki billur suların sesiyle dinlenirken,jakuzili küvette yorgunluk ve sitresinizi atabilirsiniz.İki adet özel kabinimiz mevcuttur. Tamamen doğal olan radyoaktif termal suyunromatizma,nevralji,nevrit,polinevrit,siyatik,yorgunluk,tutayan kemik kırıkları,egzema ve astım gibi alerjik hastalıklarda başarılı sonuçlar verdiği raporlarla ispatlanmıştır.
 


Restaurant


150 kişi kapasiteli salonumuzda hergün  7.30-10.30 saatleri arasında sunulan açık büfe kahvaltı servisimizle özel lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz.


 

          

Odalar

Termal Otelimiz Özel Otoparkı ve 60 oda 130 yatak kapasitesi ile hizmetinizdedir. Konforlu ve zevkle döşenmiş sıcak ortamlı odalarımızda; direkt telefon, kablosuz internet hattı, tv,minibar,saç kurutma klima, merkezi ısıtma ile kuru temizleme hizmeti bulunmaktadır. Termal hamamlara oda katlarından asansörle direkt ulaşabilir, rezervasyon ile günlük yarım saat ücretsiz faydalanabilirsiniz.

 

Termal hamamlara; oda katlarından asansörle direkt ulaşabilir, rezervasyon ile günlük yarım saat ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Tarihi mermer kurnalardaki billur suların sesiyle dinlenirken, jakuzili küvette yorgunluk ve stresinizi atabilirsiniz.

İki adet özel, tarihi termal hamamımız mevcuttur. Tamamen doğal olan radyoaktif termal suyumuzun;romatizma, nevralji, nevrit, polinevrit, romatoit, artrit, siyatik, artroz, gut, yorgunluk ve nekahat halleri, tutmayan kemik kırıkları, ekzema, astım gibi bazı allerjik hastalıklar ve kadın hastalıklarında başarılı sonuçlar verdiği T.C. M.T.A Enstitüsü raporlarıyla da onaylanmıştır.


 

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (34716) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

şu an fiyatlar 2 yetişkin 2 0-6 yaş çocuk için ne kadar

hakturgut_ , 01 Mayis 2015
yorum

günlük hamam kullanım fiyatı nedir.kadınlara ayrı hamam varmı aysun

aysunatak , 22 Ocak 2012
yorum

her bakımdan mükemmel.

mine kundak , 06 Ekim 2010


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40