Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Ankara / Ayaş İçmece ve Kaplıcaları

Önceki - Sonraki   (7/23)
oteller
 
 
Sınıfı : Özel Belgeli
İl :
İlçe :
Adres : Ayaş Beypazarı Yolu 23. km
Telefon : 444 2927 ? 0 (312) 7
E-posta : info@ayasicmeceleri.com
Web : https://ayasicmeceleri.com
 
 

 Tarihden bugüne kadar şifalı etkileri bilinerek insanlar tarafından kullanılan Ayaş içmece ve kaplıca suyu, sıcaklığı, radyoaktivitesi ve içerisindeki minareller bakımından dünyaca ünlü Avrupa'daki Kardlspat suyunun aynısıdır.

 

 

İçme olarak dünyada bu özelliklere sahip üçüncü bir su yoktur. Banyo olarak da şifalı etkisi bakımından yurdumuzda bulunan diğer sıcak kaplıca sularının başında yer alır. TESİSİMİZ 12 AY AÇIKTIR.

Sağlık Kurul raporu veya heyet raporu ile kaplıca tedavisi görmek isteyenler tesisimizden faydalanabilmektedirler. Kendilerinden konaklama ücreti tam olarak alınmakta, verilecek fatura ile kurumlarının ödeyeceği rakamı geri alabilmektedirler.

Şifalı Suyun Kaplıca Olarak Faydaları

Ayaş içmeleri

Romatizma, lumbago, siyatik, nevralji, nevrit, polinevrit, kadın hastalıkları, kırık ve çatlaklardan sonraki mafsal yapışıklıklarında, havuz banyosu en uygun tedavidir.

Ayrıca hiçbir rahatsızlığı olmayanların bile senede bir defa içme kürü yapmaları çok faydalıdır. İnsan vücudu yaşadığı sürece organizmada biriken zehirli maddeleri idrar, dışkı, ter, safra, tükürük bezleri ve buna benzer boşaltım yolları ile dışarı atar.

Zamanla bu zehirlerin tam olarak dışarı atılması güçleşir, organlar tembelleşir ve zehirli maddeler vücutta birikip artmaya başlar.

ayas

Fazla yiyip içme, alkollü içkiler, sigara, zehirli maddeler ve bozuk gıdalar, devamlı büro hayatı ve vücudun hareketsiz kalması, uzun süre kapalı ve havasız yerde yaşamak, zihin yorgunluğu, uykusuzluk, uzun süreli gürültülü şehir hayatının verdiği iç sıkıntısı, yorucu iş hayatı, büyük şehirlerin pis havası, otomobil egzozlarından ve kalorifer bacalarından çıkan zehirli maddeler, gazlar, zehirli boyalar vücutta zehirli madde birikmesinde büyük rol oynarlar.

İşte bu suyu içen kimselerde birikmiş olan bu zehirli maddeler idrar, dışkı, ter, safra vesaire gibi yollardan kolayca dışarıya atılırlar.Böyle hallerde bu su içme olarak en tabii şifa kaynağıdır. Zira suyun tıbben tespit edilen en önemli tesirlerinden birisi vücuttaki bütün boşaltım organlarını faaliyete geçirmesidir. Ayrıca radyoaktif tesiri de buna eklenerek hücrelerin canlılığını arttırmaktadır.. su idrarı çoğaltır. Bağırsağı kolayca boşaltır. Safra ifrazatını artırır. Karaciğer hücre faaliyetini artırır.. bol terleme sağlar. Tükürük ifrazını artırır. Hormon ifrazını ve cinsel kudreti artırır.


ODA ÖZELLİKLERİ :Duş(Termal Su), Wc, Mini Buzdolabı, Tv, Saç Kurutma Makinesi
 
 
BAY BAYAN AYRI HAVUZLAR MEVCUTTUR
 
ÜCRETSİZ HİZMETLER
* Şifalı Kaplıca ve İçmeceler
* Türk Hamamı


 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (258364) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

5 yıldızlı otel bekleyenler gelmesin. Akşam yemekleri, özellikle bol mezeleri gayet güzel. Fakat kahvaltı biraz zayıf. Bal, yağ vs. paket ürünleri markasız. Ortam, doğa çok güzel. İçmecelerin tadına alışmak epey sürüyor. Hamam ve saunası daha bakımlı olabilir. Hamamı bay ve bayan diye saatlere bölmeleri de yersiz olmuş. Tekrar gider miyim? Elbette giderim.

delidivane222 , 06 Haziran 2016


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40