Seyahat Danışmanınız: 0242 836 38 40

İletişim

facebook Instagram


Dündar Termal

 
 

Hatay / Antakya Ottoman Palace

Önceki - Sonraki   (1/3)
oteller
 
 
Sınıfı :
İl :
İlçe :
Adres : Güngör Uydu Kent Antakya /Hatay Turkey
Telefon : 0 326 255 16 16
E-posta : info@antakyaottomanpalace.com
Web : antakyaottomanpalace.com/
 
 

Antakya Ottoman Palace: 

Hatay ilinin Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan tescilli tek beş yıldızlı otelidir.

Şehir merkezine 10 km, hava alanına 15 km uzaklıktadır. 226 standart, 24 suit ve 2 tam donanımlı kral odasıyla toplam 252 oda, 650 yatak kapasitesine sahiptir.

Antakya Ottoman Palace Hoteli bünyesinde thermal özelliğe sahip şifalı kaplıca suyunun mineral özelliği dünyada bilinen en yüksek değerdedir (1 litrede 29.700 mg).


Otel bünyesinde bulunan şifalı kaplıca suyun içerisinde bulunan iyodür adlı mineralin 1 litrede 15 mg dır.
 
Dünyada sadece Almanya'da 1 litrede 6 mg olarak bilindiğini varsayarsak eşi ve benzeri yoktur.
 
Çapa Tıp Fakültesi'nin analizleri sonucu bilinen şifalı kaplıca suyun 19 hastalığa çare olduğu kanıtlanmıştır, bu özelliğinden dolayı Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı thermal niteliğe sahiptir. Ayrıca Antakya Ottoman Palace bünyesinde bulunan 60 kişiden 1600 kişiye kadar 11 adet çok amaçlı salon bulunması nedeni ile bir sağlık ve kongre otelidir.
 
ottomanpalaca_1

Ottoman Palace, Aktivite ve Rekreasyon olarak; Baylar için kapalı thermal havuz, Bayanlar için kapalı thermal havuz, bay bayan kapalı thermal havuz Türk hamamı, Jakuzi, Sauna, Buhar odaları, Masaj, Fitnes center, Güzellik Salonu, Sinema Salonu, İnternet Cafe, Açık Profösyonel, Yüzme havuzu, 2000 kişilik havuz başı restaurant, 500 kişilik açık büfe restaurant, 500 Kişilik alacarte restaurant, Aqua park, Çocuk kaydırağı, Mescit, Vitamin bar, Lobi bar, Çamur banyosu, Şark köşesi, Bedesten çarşı, Bay bayan kuaförü, Yürüyüş alanları, Bahçe ve Göl, vs..
 
ottomanpalaca_2

Oda özellikleri olarak; kablosuz internet yayını, direk telefon, banyo, banyoda telefon saç kurutma makinesi, elektronik kilit sistemi, yangın alarmı, mini bar, kasa, 24 saat room servis tv ve merkezi klima vs,
 
ottomanpalaca_oda             ottomanpalaca_3

Toplantı salonunun özellikleri; Kablosuz internet ağ bağlantısı, ses sistemi, yaka mikrofonu, kablosuz mikrofon, ışık sistemi, DVD oynatıcı, video sahne, kürsü, müzik yayını, barkovizyon, perde, tepegöz, flip cart, TV, yazı tahtası, faks, klima, lazer işaretleyicisi vs..
 
ottomanpalaca-seminer
 
ottomanpalaca-toplanti

Fasilite ve Servis Hizmetleri ; sağlık odası, uyandırma servisi, iş merkezi, internet, kuru temizleme, çamaşır ve ütü servisi reception da emanet kasası jeneratör ve 500 araçlık otopark otel bünyesinde bulunmaktadır.
 
ottomanpalaca-restoran
 
ottomanpalaca-restoran2

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (102921) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

türksel bayisi iken tooantıya gittim sonradan felç hastası oldum termal suyuna gittim tek kelimeile harika bir yer herkese tavsiye ederim

salimogluiletisim , 01 Temmuz 2015
yorum

otel harika bir yer süper herkesin gitmesini tavsiye ederim havuzu sevenler için tam bir mutluluk süper havuzu var

enes_oguzahanoglu , 22 Ocak 2015


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Larsoy Turizm ve Seyahat Ltd. Şti

Adres : Andifli Mahallesi Liman Sokak No:4/B
Kaş / Antalya / Türkiye

Seyahat Danışmanınız: 0 242 836 38 40