Seyahat Danışmanınız: 0850 360 16 00

İletişim

facebook Twitter


Dündar Termal

 
 

Kayseri / KOZZA TERMAL

Önceki - Sonraki   (1/1)
oteller
 
 
Sınıfı : Tatil Köyü
İl :
İlçe :
Adres : Sahabiye Mh. Otak Sok. No:10 Sel Plaza. Kat 2 (Öğretmenevi Karşısı)
 
 

HAKKIMIZDA
KAYSERİ GARANTİ KONUT ; 1999 yılından beri Kayseri'de binlerce insanı ev sahibi yapan SEL YAPI GRUBU'nun konut markasıdır. 2007 yılından beri ürettiğimiz tüm projelerde Kayseri Garanti Konut markasını kullanmaktayız. Grup olarak yıllık 500 konut  üretim kapasitesiyle çalışmaktayız.

Sel Yapı Grubu inşaat, mobilya, turizm,  hizmet ve arazi geliştirme konularında faaliyet gösteren, Kayseri'de bir çok defa vergi rekortmenleri arasına girmiş, sosyal sorumluluk projeleriyle de Kayseri halkının güvenini kazanmış ve şu an Kayseri'de 5 farklı bölgede inşaatları devam eden 500 çalışanı ile Kayseri'nin sayılı firmalarından biridir.

Sel Yapı; şu ana kadar hiçbir projeyi yarım bırakmamış, taahhüt ettiği sürede teslim etmiştir. Şimdiye kadar binlerce insanı ev sahibi yapmış olup Kayseri'nin çeşitli yerlerinde 1500 konutluk inşaatları halen devam etmektedir.

kozzadaireler

Prensiplerimiz:

- Karşılıklı güven anlayışımıza zarar vermeyecek şekilde anlaşmalarımızı yaparak bunlara sadık kalmak.

- İmalat, işçilik ve malzeme hatalarının daima arkasında olmak.

- Her yapılan yeni işte bir önceki işten daha ileriye gitmek.

 

kozzadaireler2

Vizyonumuz:

İnşaat ve konut sektöründeki teknolojik, dönemsel değişimleri iyi takip edip ufkumuzu yüksek tutarak sektörün daima bir adım ilerisinde olmak.

kozzadaireler3
 

PROJEMİZ
Tesisimiz, Nevşehir İli Kozaklı İlçesi’nde 22.000 m2 alana kurulmuştur. 452 adet 1+1, 20 adet 2+1 ve 12 adet 3+1 VIP olmak üzere toplam 484 daireden oluşan iç Anadolu’nun en büyük termal tesislerinden birisidir. Tesisimizde bulunan 484 daire “Hisseli Gayrimenkul” sistemi ile 10’ ar günlük devreler halinde satışa sunulmuştur. Tesisimizde devre mülk ve devre tatil satışı yapılmamaktadır. Devre mülkler 15 günlük dönemleri kapsar ve belirli bir süreliğine satılır. Alıcının, bu sürenin sonunda devre mülk üzerindeki hukuksal hakları sona erer. Devre tatil ise yine belirlenen sürede tesisin sözleşme ile belirtilen imkanlarından belirli bir bedel karşılığında istifade etmesi yöntemidir.

Tesisimizde ise alınan gayrimenkulün 1/35 hisseli Kat Mülkiyeti Tapusu müşteriye verilmektedir. Dolayısıyla herhangi bir süre de söz konusu değildir.

Gayrimenkulü alan bu tesisten ömür boyu istifade eder, dilerse satar ya da kiraya verir, kendisinin vefatı halinde mirasçılarına intikal eder. Kozza Termal Tatil Sitesi 5 yıldızlı otellerdeki konfora sahiptir. Birçok sosyal tesis ile sizlerin daha rahat bir tatil geçirmeniz hedeflenmiştir.  Odaları dayalı döşeli sizlere teslim edilecektir. Odalarda küçük bir mutfak, buzdolabı, tv, klima, mevcuttur. Banyoda bir termal havuz mevcut olacaktır. İçerde kullanılan eşyaların tamamı önemli Türk firmalarının ürünlerinden oluşacaktır. Odalar temiz ve eksiksiz şekilde teslim edilecektir. 24 saat oda servisi sizlere sunulacaktır, dilediğiniz zaman kirlendiğini düşündüğünüz havlu ve çarşaflarınız yenileri ile değiştirilecektir. 2+1 odalarda havuz yerine jakuzi, 3+1 odalarda jakuzinin yanında sauna ve masaj odası, ilaveten ikinci bir televizyon da sizlere sunulacaktır. Kozza Termal Tatil Sitesi’nde sizlere her an hizmet verecek sağlık ekibi, 2 adet kapalı ve 2 adet açık olmak üzere toplam 4 havuz, size özel hazırlanmış spor alanları, basketbol, voleybol, halı saha alanlarının yanında, yürüyüş yolları, fitnes salonu, masa tenisi ve  mini golf alanları da hizmetinize sunulacaktır.
 

kozzadaireler4
 

Türk hamamı, Sauna, Buhar banyosu, Masaj salonu, Kuaför, Jakuzi ve Çamur banyoları sizin fiziksel ve ruhsal rahatlamanıza yardımcı olacak.

Kozza termal Tatil Sitesi’nde çeşitli lokantalarla Anadolu’nun farklı tatları ile tanışacaksınız. Özel Cafeler, Kır kahveleri ve Yörük çadırları sizleri alışılagelmiş hayatınızın sınırlarının dışına çıkartarak tatil yapmanız için tasarlandı.

Sinema salonu, Amfi tiyatro, Aquapark, Bowling salonu, çocuk oyun salonu, İnternet cafe, Kreş, Bilardo, Langırt, Dart ve daha birçok eğlence alanı hangi yaşta olursanız olun sizlere hoşça vakit geçirtmek için düşünüldü.

Tesiste kaldığınız sürece sigortalısınız. Sizlere kusursuz 7/24 saat hizmet bizim asıl görevimiz. Üst düzey güvenlik; siz ve eşyalarınız emin ellerde olacak. 24 saat kayıt özelliğine sahip kameralarla tüm site takip edilecek ve sizler için en huzurlu ortam sağlanacak.  

Kozaklı Kapadokya bölgesi içerisinde yer alan bir ilçedir. Türkiye’nin en önemli turizm alanlarından olan Ürgüp, Göreme, Erciyes ve Avanos’a 45 dk. mesafededir. Tatil Sitemizin sakinlerine bu bölgeleri gezme imkanı tanınacağı gibi, bölgedeki Türk gecelerinde eğlenme ve  Balonla Kapadokya’yı gökyüzünden seyretmeleri de sağlanacaktır. Ayrıca Kış Turizmi denince akla ilk gelen yerlerden olan Erciyes Dağı’nda Kayak yapmak ta, dileyen misafirlerimizin kolaylıkla ulaşacağı bir aktivitedir. Tatil Sitemizde bulunan alışveriş alanlarında hem market alışverişlerinizi hem hediyelik eşya, giyim, zücaciye, konfeksiyon, elektronik eşya v.b. ihtiyaçlarınızı otel fiyatları ile değil piyasa fiyatları ile kolaylıkla edinebileceksiniz. Terzimiz ve Kuru Temizleme imkanları sizlere sağlanacaktır.

Türkiye’de son zamanlarda yapılan birkaç iyi örnek dışında kaplıca imkanları maalesef hasta ve yaşlı insanlara sadece tedavi amacı ile sunulan bir üründü. Yapılan tesisler hep bu doğrultuda projelendiriliyordu.

Biz Kozza Termal ailesi olarak kaplıcaların her yaştaki insanlara sunulabilecek bir tatil çeşidi olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple her yaş grubunun ilgi ve taleplerine cevap verecek bir mimari anlayışıyla, herkesi eğlendirmeyi, varsa hastalıklarının  tedavisine katkıda bulunmayı, tedavi olurken dost edinmeyi ve arkadaş kazanmalarına yardımcı olmayı planladık. Sizlere ”Yeniyi ve Konforu” sunuyoruz.

Kozza Termal Tatil Sitesi sağlığınıza ve konforunuza önem verirken önemli bir yatırım aracı olması bakımından da fark oluşturmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu ürünler kendisini ortalama 6-7 yılda amorti etmektedir. Oysa Türkiye’de iyi bir yatırımın kendisini geri döndürmesi 15-20 yıldır.
 

Hem sizler ömür boyu tatil yapacak,  hem de her yıl sahip olduğunuz gayrimenkul değer kazanacaktır. Dilediğiniz zaman yüksek kar payı ile bu mülkleri satabileceğiniz gibi isterseniz gelmediğiniz dönemlerde kira gelirini alabilirsiniz.
 


Kozza Termal
olarak:

Sizlere kaybettiğiniz sağlığınızı yeniden kazanmanıza yardımcı olmayı,
Konforlu ve Eğlenceli bir tatil sunmayı  ve

Yatırımınızı en iyi şekilde değerlendirerek para kazanmanızı sağlamayı öneriyoruz.

 

1+1 Daireler ( 76 m2 )

2+1 Daireler ( 137 m2 )

3+1 Daireler ( 163 m2 )

  
TESİSDE NELER VAR?


Sağlık Merkezi:


Sizlere acil müdahelelerin yapılabildiği, Sağlıklı Termal Tedavi  yapılabilmesi için uygun yöntemleri sunacak, deneyimli bir kadro tarafından idare edilen sağlık tesisimiz sizlere 24 saat hizmet verecek. Personelimiz sizlere dilerseniz özel bir kür programı sunacaktır.

Havuzlar:

8 Adet Termal havuz

2 Adet Açık Havuz,2 adet Kapalı Bay Bayan Havuz,2 Adet Kaplıca Havuzu bulunan tesisimizde, çocuklarımız ve çocukluğunu özleyen büyüklerimize Aqua Park’ ta eğlenceli anlar yaşatacak.

Spor Alanları:


Sizleri hep zinde bırakmak ana hedefimiz.Sizlere bolca spor yapma imkanı sunuyoruz.

- Basketbol Sahası

- Voleybol sahası

- Masa Tenisi

- Halı Saha

- Fitnes Salonu

- Yürüyüş yolları sizlerin hizmetine hazır.

SPA merkezimizde


Bay, bayan ve ailelere özel olmak üzere

-Türk hamamı

-Sauna

-Buhar banyosu

-Masaj Salonu

-Güzellik Merkezi

-Kuaför

-Jakuzi

-Çamur Banyosu sizlere stresten uzak,kendinize zaman ayıracağınız anlar için oluşturuldu.

Lokanta / Cafe


-Tesisimizde size farklı lezzetler sunacak

3 adet Lokanta

- Bahçede, havuz başlarında ve kapalı alanlarda hizmet verecek CAFE ler

-Sabah kahvaltılarını yapabileceğiniz  YÖRÜK ÇADIRI

-Dostlarınızla okey, tavla, briç, dama oyunları oynarken çay ve kahvenizi yudumlayacağınız harika bir mekan KIR KAHVESİ

Sizleri bekliyor.

İBADETHANELER / TOPLANTI SALONLARI


-Tesis içerisinde bay ve bayanlara özel mescidler

-Gruplara özel Toplantı Salonları

-Çocuklarınızı rahatlıkla emanet edeceğiniz KREŞ hizmetinize hazır olacaktır.

EĞLENCE ALANLARI:


- Sinema Salonu

- Amfi Tiyatro

- Aqua Park

- Bowling Salonu

- Mini Golf

- Çocuk Oyun Salonları

- İnternet Salonu

- Bilardo

- Langırt

- Dart sizleri eğlendirmek için heran hazır olacak.

GÜVENLİK / OTOPARK


- 24 saat görev yapacak güvenlik görevlileri

- 7/24 saat kayıt edebilen kameralar

- Otomobilinizi güvenle bırakabileceğiniz otoparklar sizlere özel tasarlandı.

ANİMASYON / GEZİ


Tesisimizde profesyonel Animatörler sizlere gündüz havuz başlarında gece amfi tiyatro ve salonlarda Hoş ve Güzel anlar yaşatacaklar.

- Çevre gezileri olarak

Ürgüp, göreme, Ihlara Vadisi, Avanos, Erciyes Dağı gibi turizm ve eğlence merkezlerine gezi aktiviteleri düzenlenirken dilerseniz tüm Kapadokya’ yı balonla Gökyüzünden seyredebileceksiniz.

AVM


Alış veriş merkezlerimizde aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabileceksiniz.

- Market

- Zücaciye

- Hediyelik eşya

- Konfeksiyon

- Terzi

Kuru Temizleme alanları sizlerle buluşmaya hazır olacak.

 
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (37583) kez ziyaret edilmiştir

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

Iyi guzelde hangi daire kac para birde bunu belirtilse daha memnun olacagiz

Atcaliefeler , 05 Eylül 2015
yorum

Otel süper ama ne zaman açılıyor

fatih , 23 Ocak 2015
yorum

kardeşim oradan istedigin mevsimde istediğin evi alıyorsun ordan kendine ayit ay belirleyor herhangi 10 gün arası tatil yapıyorsun ben aldım kasım 10 dan 20 ye kadar 12 bin lira bu her yıl devam ediyor ölene kadar bu tarıhte o daire senin ve ölene kadar toplam on iki bin lira :)

yarpuzlumehmet , 14 Haziran 2013


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi görüsleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

Türsab Logo

Turizm Atölyesi

Adres : Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. Aqua Florya AVM
No:93 A blok P /102 Florya - Bakırköy - İstanbul

Seyahat Danışmanınız: 0850 360 16 00