Seyahat Dan覺man覺n覺z: 0850 360 16 00

襤letiim

facebook Twitter


D羹ndar Termal

 
 

Ankara / am Hotel Thermal Resort & Spa

琄ceki - Sonraki   (6/19)
oteller
 
 
Snf :
:
愮蔒 :
Adres : K覺z覺lcahamam Souk Su Milli Park覺 i癟i
 
  

K覺z覺lcahamam Ankara' ya 80 km. mesafede, Ankara- 襤stanbul karayolu üzerinde, 16.000 nüfuslu, çam ormanlar覺, ifal覺 sular覺, kekik ve çam bal覺, modern turistik tesisleri ile eskiden beri bakentin akcieri ve su deposu olarak bilinir. Ula覺m, Ankara AKM ve Etlik ve K覺z覺lcahamam' daki terminallerden her 15 dakikada bir hareket eden otobüslerle salan覺r.
 

K覺r覺k ve dal覺k bir fiziki yap覺ya sahip olmas覺ndan dolay覺 çam ve mee ormanlar覺 ile kapl覺 yüksek dalar, dalar üzerindeki Yemien, H覺d覺rlar, Miyala, Sal覺n, Eldelek, Baköy ve Y覺ld覺r覺m gibi esiz güzellikte yaylalar覺, bu yükseklikler aras覺nda ise fazla say覺da akarsuya sahiptir. 襤lçe içerisindeki Kurtboaz覺, Eyrekkaya ve Akyer baraj覺, Ankara' ya içme suyu salamaktad覺r. Kar覺l覺kl覺 yamaçlar覺ndan yükselen inan覺lmaz güzellikte gür orman örtüsü, yer yer gökyüzü ile balant覺n覺z覺 kesen, Çevrenizdeki doyumsuz doan覺n, birbirinden güzel zenginliklerinden hangisini takip edeceinize karar vermekte bir hayli zorlan覺rs覺n覺z.
 

OULTÜRK GRUP taraf覺ndan ina edilen ; Çam Thermal Resort & Spa Hotel de her biri özel tasarlanm覺 ve en ince detay覺na kadar düünülmü 196 standart oda , 48 Corner Suit Oda , 2 Deluxe Suit ve 2 Engelli odas覺 olmak üzere toplam 248 oday覺 siz deerli misafirlerimizin hizmetine sunman覺n gururunu yaayaca覺z Çam Thermal Resort & Spa Hotel Misafirlerine en üst seviyede kapl覺ca deneyimi yaatma anlay覺覺 ile hizmet verecek. Bulunduu corafyan覺n doas覺n覺n en cömert hediyelerinden biri olan termal suyu aktivitelere kadar ulat覺rarak, misafirlerinin konaklamalar覺 boyunca maksimum fayda ve keyif elde etmelerini salayacak.
 

Güleryüzlü ve deneyimli personeli ile kaliteli hizmet anlay覺覺n覺 esas alacak otelimizde ; aç覺k , kapal覺 Bay-Bayan ve Karma termal yüzme havuzlar覺, saunal覺 - jakuzili özel aile banyolar覺, Türk hamamlar覺, buhar banyolar覺, masajlar, çamur bak覺mlar覺, cilt bak覺mlar覺, bitki ve süt banyolar覺, fizik tedavi - rehabilitasyon üniteleri, zay覺flama üniteleri ile daha sal覺kl覺 ve daha farkl覺 bir tatil yaamak isteyen konuklara hizmet verilecek
 

RESTAURANT
 

Otelimizde K覺z覺lcahamam'a has yöresel yemekleri ve dünya mutfa覺ndan seçkin örnekleri içeren mönümüzü, evrensel ve çada restoran konsepti içinde güler yüzlü "Türk Misafirperverlii" ile sunaca覺z. Sal覺覺 ön planda tutan Kalite anlay覺覺m覺z, verdiimiz Gastronomi hizmetinde de kendini gösterecektir.Bunun için a覺rl覺kl覺 olarak "Sal覺kl覺 Piirme Yöntemleri" uygulayaca覺z. Sizler için özenle dizayn edilmi Ana Restaurant覺m覺z 620 kiilik kapasiteli , Teras (Alakart) Restaurant覺m覺z 250 kii kapasitelidir.

Aç覺k ve kapal覺 alanlar覺m覺z da doa ile ba baa kalarak yemek yemenin zevkini yaayacak ,Yeil aaçlar覺n, rengarenk çiçeklerin aras覺nda usta aç覺lar覺m覺z覺n Anadolu Mutfa覺ndan sizlere haz覺rlad覺覺 sal覺kl覺 yiyeceklerle keyifli bir "lezzet yolculuu" yapabilecek, K覺r bahçemizde; güzel yaz ve k覺 akamlar覺nda mangal, barbekü partileri yapabilecek, Lobby Bar ve Havuz Bar'覺m覺zda günün yorgunluunu meyve kokteyllerini yudumlayarak giderebileceksiniz. Ayr覺ca Köy kahvemizde çay ve kahve kefini köylü güzeli k覺zlar覺m覺z覺n elinden yudumlayabilirsiniz.
 

       DEVRE TAT襤L

 

Devre tatil üyelii tesisimiz içinde geçerli olan 3 - 5 ve 10 y覺ll覺k bir sistemdir. Dört farkl覺 dönem ve dört farkl覺 fiyat seçeneimiz bulunmaktad覺r. Dönemler haftan覺n Pazar girili ve Pazar ç覺k覺l覺 7 gece 8 gün konaklama süresi eklindedir.

Devre tatil üyelii süresince konaklamada tesis içerisindeki ücretsiz ve ücretli aktivitelerimizden yararlanabilirsiniz. Ayr覺ca tesis içinde yapaca覺n覺z tüm ekstra harcamalar覺n覺z için % 30 indirim imkân覺ndan faydalanabilirsiniz.

Devre tatil üyelik sistemimizde Standart odalar覺m覺z iki kiilik ve tam pansiyon hizmet veren odalard覺r. Odada toplam 4 kiiden fazla kalamaz. Corner Suit Odalar覺m覺z dört kiilik ve tam pansiyon hizmet veren odalard覺r. Odada toplam 6 kiiden fazla kalamaz. Eer standart odan覺zda üçüncü ve dördüncü kii veya Corner Suit odan覺zda beinci ve alt覺nc覺 kii kalacak ise 0-8 ya ücretsiz olup, 9 ya ve üzeri yataki misafirlerimizden sadece aç覺k büfe yemek ücreti kar覺l覺覺 günlük 20 Euro al覺nacakt覺r.

Belirlenen dönem içindeki bir haftal覺k devre tatil kullan覺m覺n覺zda tesisimizde tam pansiyon konaklama hizmeti al覺rs覺n覺z. Tam pansiyon konaklama hizmetine Aç覺k Büfe (kahvalt覺 - öle ve akam yemekleri) dâhildir.

Türkiye'de bir ilk !

Devre Tatil üyesi; Tatil devresini kullanmak istemediini, önceden yaz覺l覺 haber vermek kayd覺 ile Salay覺c覺n覺n onay覺n覺 alarak kiraya verebilme ve kendi belirleyecei bir aileye ödünç verme ve satma hakk覺na sahiptir. 襤letmemiz, Devre tatil dönemini üyenin talebi dorultusunda; kendi ad覺na kiralayabilir veya bir bakas覺na kulland覺rabilir. Kira gelirinden KDV Hariç %15 Kiralama Komisyonu kesilerek geri kalan mebla devre tatil sahibinin hesab覺na alacak kaydedilir ve devrenin bitiminden itibaren bir ay içinde kendisine ödenir.

Tarifsiz bir deneyime haz覺r m覺s覺n覺z?

Garantili ve sabit fiyatlarla yar覺n覺n tatillerine bugünden sahip olacaks覺n覺z. Neden bir valiz yeter? Bir valiz yeter çünkü sizin için her ey en ince ayr覺nt覺s覺na kadar düünülmütür. Tam pansiyon hizmet al覺rs覺n覺z tesisimizde. Kolay, sorunsuz ve olumsuz sürprizlerden uzak bir tatil imkân覺 sunuyoruz sizler için. Otelimizin ayr覺cal覺kl覺 hizmetleri ile tatilin keyfini doyas覺ya yaayacaks覺n覺z.
 

STANDART ODA
 

Odalar覺n muhteem doa ve orman manzaras覺, pencereyi açt覺覺n覺zda odan覺za dolacak temiz hava ve ku sesleri ile güne zinde ve keyifli bir balang覺ç yapabileceksiniz. Büyüklüü - 30 m2 olan standart odalar覺n her biri özenle misafirlerin konfor ve rahatl覺覺 birinci planda tutularak haz覺rlanm覺t覺r.

 • 1 Yatak Odas覺
 • Direkt Telefon
 • Banyoda Telefon, Wc
 • Saç Kurutma Makinesi
 •  Safe Box, Lcd Tv
 • Merkezi Klima
 • 190 Standart Oda / max. 2+1, 30 m²
 • Minibar        

 

 

CORNER SU襤T
 

Odalar覺n muhteem doa ve orman manzaras覺, pencereyi açt覺覺n覺zda odan覺za dolacak temiz hava ve ku sesleri ile güne zinde ve keyifli bir balang覺ç yapabilirsiniz. Corner Suite odalar覺m覺z Ortalama büyüklükleri 40 m2 olan odalard覺r. 襤çerisinde 1 adet yatak odas覺 ve oturma grubu bulunmakta olup rahat覺n覺z için ihtiyac覺n覺z olan her ey en ince ayr覺nt覺s覺na kadar düünülmütür.

 • 1 Yatak Odas覺
 • 1 Banyo
 • Direkt Telefon
 • Küvet, Jakuzi, Wc
 • Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi
 • Safe Box, Lcd Tv,
 • Merkezi Klima,
 • Oturma Odas覺 Grubu
 • 50 Corner Suit Oda (Yatak Odas覺) / max. 3+1, 40 m²
 • Minibar
 • Tüm odalar覺m覺zda ve otelimizde kablosuz internet eriimi bulunmaktad覺r
 • Sigara içilmeyen odalar覺m覺z mevcuttur

 

 

 

TERMAL & SPA

 

21. YÜZYILIN SALIKLI YAAM VE KALICI GÜZELL襤K TREND襤 SPA!

 

Spa Latince ( Salus Per Aquam ) 'Salus: Sal覺k' ve 'Aqua: Su' kelimelerinin birleimi sudan gelen sal覺k olarak bilinmektedir. SPA; sal覺覺, zindelii, estetik ve güzellii, iyilemeyi, su ve suyun iyiletirici gücüyle kazanma olarak tan覺mlanabilir.

Günümüz modern T覺p Bilimi, Termal sular覺n pek çok hastal覺覺n tedavi edilmesinde kullan覺labileceini öngörmektedir. Çam Thermal Resort & Spa Hotel 2 adet termal havuz, hamamlar, sauna ve buhar banyolar覺 ile misafirlerine ifa da覺t覺yor. Termal suyumuzun içerdii çok zengin mineraller ve Uzman Sal覺k personelimizin destei ile hastal覺klardan kurtulman覺z mümkün olabilecektir.

Spa merkezimiz, misafirlerimizin kiisel bak覺m ve dinlenme ihtiyaçlar覺n覺, konusunda uzman ekibi ve teknolojik üniteleri ile gerçekletirmektedir.Sal覺k Merkezi bünyesindeki 2000 metrekare kür merkezi; Kapal覺 havuz, 2 kapal覺 bay bayan terapi havuzlar覺, 2 Bay-Bayan aç覺k yüzme havuzu, 1 çocuk havuzu ayr覺ca 10 adet özel jakuzi ve küvetli aile banyosu, Türk hamam覺, buhar banyosu, fitness center (bay/bayan), s覺cakl覺覺n覺 ve mineral konsantrasyonunu kaybetmemi doal termal suyuyla, uzmanlar覺n haz覺rlad覺覺 özel programlarla hizmet vermektedir.

 

       

 

TAR襤H襤 VE TUR襤ST襤K YERLER

 

Mahkeme Acin Köyündeki BizAnal覺lar dönemine ait Kiliseler ve yerleim yeri. Mahkeme Acin Köyü K覺z覺lcahamam'a 18 Km. Çeltikçi beldesine ise 10 Km. mesafede bir köyümüzdür. Ad覺ndan da anla覺laca覺 üzere, Cumhuriyetin ilk kurulu y覺llar覺ndan sonra ilk mahkemenin ve Kad覺n覺n bu köyde köy giriindeki büyük Ceviz aac覺n覺n dibinde kurulduu söylenir. Köy ismini de buradan alm覺t覺r. BizAna dönemine ait kiliseler ise corafik yap覺 olarak Nevehir - Ürgüp yöresinin toprak yap覺s覺na benzerdir. Yakla覺k 10'a yak覺n kilise ve yerleim yeri uan köylülerce odunluk, a覺l ve kiler olarak kullan覺lmaktad覺r. Tarih bilinçsizce olarak tahrip edilmi fakat korumak ve yok olan bu tarihi tekrar yaatmak ve gelen turistlerin ziyaretine açmak için çokta geç kal覺nm覺 say覺lmaz. Bunun yan覺 s覺ra yine ayn覺 köyümüzde hemen kiliselerin bitiiine yap覺lan köy camiimizin de çok uzun bir tarihi olduu üzerinde bulunan yaz覺ttan bellidir.

Alicin deresindeki Sümela manast覺r覺na benzeyen 6 katl覺 maaralar, Yine ilçemize yakla覺k 21 Km. mesafede bulunan Alicin deresi Sümela manast覺rlar覺, dere yamac覺ndaki sarp kayalara kimden ve hangi kavimden kald覺覺 bilinmez maaralar at覺l durumda ziyaretçilerine aç覺laca覺 günü beklemektedir.

Tal覺 eyhler Köyü ( Anadolu Efsanesi ) Tal覺 eyhler (Tal覺ca) köyü ilçemize 17 Km. uzakl覺kta, geçimini hayvanc覺l覺kla yapan tipik bir Türk köyüdür. Oruç Gazi ve Anadolu'ya isim anal覺覺 yapan " Doldurun yavrular覺n, Anadolu, Doldurun Askerlerim, Ana DOLU " diyerek yaad覺覺m覺z topraklara ismini veren Türkmen kad覺n覺 K覺rg覺z ebenin yaad覺覺 ve uanda türbelerinin bulunduu köydür tal覺ca. Alaaddin Keykubat askerleriyle Baköy kalesinden seferden dönerken askerlerinin aç, susuz olmas覺 bir orduyu bitap düürmütür. Bir bakraç ayranla tarlas覺na giden K覺rg覺z ebe, askerlerin bu durumunu görünce yan覺ba覺nda bulunan yalak ta覺na bir bakraç ayran覺 dökmeye balam覺 ve askerlere " 襤çin oullar覺m. Mataralar覺n覺z覺da doldurun Yiitlerim, demi. Bir orduya yeten ayran ayn覺 zamanda askerlerin mataralar覺n覺 da doldurmu. Bu arada askerlerle K覺rg覺z ebe aras覺nda geçen bir konuma sonucu bu gün üzerinde yaad覺覺m覺z topraklar genel ad覺n覺 alm覺. ANADOLU
" 襤çin yiitlerim, Doldurun yavrular覺m"
"Ana doldur"
"Doldurun oullar覺m"
"Ana dolu"
K覺rg覺z ebe ve olu Oruç Gazi Anadolu erenlerindendir. Türbeleri oruç gazininki köyün giriinde, K覺rg覺z ebenin türbesi ise köyün ç覺k覺覺nda kösten yolu üzerindedir. Sanki anal覺 oullu köyü iki koldan bekler gibiler.

K覺z覺lcaören köyünde Yunus Baba türbesi. K覺z覺lcaören köyü ilçemize 襤stanbul yönünde 5 Km.dir.

Ahiler (Mustafa Kemal Paa Mahallesi) Ahiler halk deyimiyle Ahlar köyü yerleim merkezi olarak ilçemizin güney bat覺s覺nda bulunmakta ve 1 Km. mesafededir. Tipik bir köy niteliinde olan köyümüzde Türk mimarisinin bütün özelliklerini ta覺yan figürler ve motiflere rastlamak mümkündür. Ahiler köyü, köyden kente göç dönemi içinde haylice nasibini alm覺 olmal覺 ki u anda hane sahibi bir parma覺n eli kadard覺r. Gençleri çal覺mak için ilçe merkezine yerleince köy ihtiyarlara kalm覺. Zamanla bu younlukta kaybolunca u an köyümüz (mahallemiz) aktif köy hayat覺na veda etmi. Yeni yerel yönetimin ba覺ndaki belediye Bakan覺m覺z Adem Özbekler, Ahiler köyünün bu durumunu deerlerdirmek amac覺yla Ankara Gazi Üniversitesi ve dier Üniversite ve Fakültelerle irtibata geçerek bu köyün restore çal覺lar覺 sonucu cazibe merkezi haline geleceini anlatm覺. Gelen arat覺rmac覺larda bu gerçein alt覺n覺 çizerek Belediye Bakan覺m覺zla hem fikir olup buran覺n koruma alt覺na al覺nmas覺n覺, buradaki mimarinin korunmas覺n覺 ve restorasyon çal覺malar覺 s覺ras覺nda hassas bir çal覺ma yap覺lmas覺n覺 mimarinin hiç bozulmadan eskiye bal覺 kalarak yenilenmesi istemi. u anda bu proje baz覺nda ve çal覺malar覺n kaynak bulunmas覺yla balanaca覺 söylenmektedir.

Roma Hamam覺, Romal覺lardan kalma hamam uan belediyemiz Kapl覺ca tesislerinin üst k覺sm覺nda bulunan belediye Park覺 içindedir. Aksak Timur'un aya覺n覺 ifa için soktuu ve " Bre K覺z覺l Hamam " diyerek ilçemizin de isminin buradan geldii söylenilen bu rivayette aksak Timur aya覺n覺 termal havuza sokup ç覺kartmas覺 bir olmu. u an kullan覺lmayan ve hiçbir restore çal覺mas覺 yap覺lmam覺 olan Roma hamam覺 gelen ziyaretçiler taraf覺ndan sadece tel örgülerin ard覺ndan uzaktan uzaa seyredebiliyorlar.

ANKARA ALIVER襤 MERKEZLER襤

 
Bu sayfa 1 Aralk 2010 tarihinden itibaren : (59396) kez ziyaret edilmitir

olumluolumsuzyorumsuz

yorum

Bu otelden imdi geldim. Gittiime bin piman oldum.yeni bina ,癟ok g羹zel yap覺lm覺 ama her olayda bir aksakl覺k ,bir acemilik var.k覺saca: havuzda, havlu 覺slan覺nca deitiremiyorsunuz.hamamda g繹bek ta覺 buz gibi, bakal覺m deyip ge癟itirdiler ertesi g羹n o tasa kese masaj olduk,e kavgam覺 edeyim .idare ettik.yemekler berbat ,birde alt salon dolunca yukar覺daki salonda yedik ama,acemi ev sahibi gibi ordan Oray`a kouturuyorlard覺.yani idare iyi deil.aradakileri atl覺yorum.en son mini barda yemediimiz eyleri de faturaya ilave etmiler.elime bir kola verdiler.bir daha gitmeyiz,14 kii

Nurtkn , 17 Ocak 2016
yorum

slm, s羹per bir tatil ge癟irdik. 癟am hotel e ve 癟al覺anlar覺na sonsuz teekk羹rler her ey 癟ok g羹zeldi. tekrar g繹r羹mek 羹midiyle,,,

mientuss , 07 Aralik 2015
yorum

merhabalar 癟am otelde kald覺m ve 癟ok beendim 繹zellikle 癟al覺anlar g羹ler y羹zl羹 yard覺m sever yemekler lezzetli otel temiz ve bak覺ml覺 biz 4 kiilik aileyiz s羹it odada kald覺k odalar 癟ok g羹zel herkese tavsiye ederim en k覺sa s羹rede tekrar gideceiz tek kelimeyle m羹kemmel

murvetylmz , 04 Mayis 2015
yorum

Otele ilk girisinizde harika mimarisi ve guler yuzlu personelin sicakligi icinizi isitmaya yetiyor ailemle saglik turizmi amacli termal sulardan faydalanmak icin gittik spa`dan tutun cafelerine kadar temiz ve hizli bir hizmet aldik devre tatil hakkinda bilgi aldik almayi dusunuyoruz, tum cevreme onerecegim odalarda kuvet varmi diye soran olmus odalarda kuvet yok fakat biz ozel banyo tuttuk jakuziyi oyle kullandik ve gayet memnun kaldik

Yalkincetintas , 09 Mart 2015
yorum

merhabalar ilk once bu guzel mimariyi hayata geciren ve emegi gecen herkese tesekkur ederim 27-28 subat tarihlerinde bu guzel otelde ailemle kalma firsati yakaladik otele girer girmez kalitenin kokusunu aliyorsunuz mukemmel bir lobi kismi olmus.yemekler cok lezzetliydi spa bolumunu iyi dusunmusler karma ve ayri konseptler iyi olmus odalar ferah ve mukemmel manzaraya sahip her sey cok guzeldi tekrar gelcem ve cevremdeki arkadaslarima tavsiye edecegim devre tatil sistemindende bilgi aldik 10 yillik paket almayi dusunuyoruz.iyi gunler

arzubatin , 05 Mart 2015
yorum

10 y覺ll覺k devre tatil alm覺t覺k.Al覺rken d羹羹nm羹t羹k ama beklentilerimizin 癟ok 羹st羹nde bir otel olmu . Yapanlar覺n ellerine ve kesesine sal覺k...

snr_korkmaz , 03 Mart 2015
yorum

27 UBATTA A襤LEM 襤LE OTEL DE KALMA ANSIM OLDU. ANKARA YA OK YAKIN OLMASI SEBEB襤 襤LE TAT襤L YAPMAK 襤STEM襤T襤K. BEKLENT襤LER襤M襤N STNDE B襤R KONFOR VE H襤ZMET 襤LE KARILATIK. ANKARA DA BYLE B襤R OTEL OLMASI BYK AVANTAJ. ZELL襤KLE DOASI VE H襤ZMET KAL襤TES襤 BEN襤 OK ETK襤LED襤..

dodaman25 , 03 Mart 2015
yorum

T羹rkiye de tam 18 otel de kald覺m. En k繹t羹s羹 diybilirim neden mi; y羹zme havuzu su 癟ok souk havuz b繹l羹m羹 覺s覺tmas覺 yok, hqvuza girmek i癟in hastalanmay覺 g繹ze almak laz覺m. Termal havuz ise 癟ok k羹癟羹k 5 kii girse zaten havuz doluyor, hqvuzdaki dolaplar bozuk. Odalar ise 癟ok bi癟imsiz ve manzara oteli olmas覺na ramen kesinlikle manzaradan mahkumsunuz.yatay bir pencere ve g繹r羹 kabiliyetiniz % 10 bile deil odqlar havas覺z ve bouk.yemekler ise tam bir felaket. eit az ve sadece ele al覺n覺r bir yemek 覺zgara ve 100 kii s覺rada zaten 覺zgara al覺ncaya kadar yemek saati bitiyor.繹kahvalt覺 ise felaket 繹tesi, 癟eit az ve kalite d羹羹k.

emrecan06 , 01 Mart 2015
yorum

k繹t羹. Otele girdiiniz anda kaliteli bir yere gelmi gibi hissediyorsunuz fakat hizmet almaya balad覺覺n覺z anda iler deiiyor. Termal-spa merkezi s覺radan bir hamamdan farkl覺 deil. At覺t覺rmal覺k olarak sipari ettiiniz tost bile yar覺m saat sonra geliyor, ki zaten o da bayat ekmek ile yap覺lm覺 ve gelene kadar soumu oluyor. Personeli eitimsiz. Masaj hizmeti ald覺覺m mas繹r羹n ellerinde nas覺rlar olmas覺 ayr覺 bir detay, ayn覺 zamanda dier ayak ilerine de kouyor. Eya koyduunuz dolaplar覺n kilitleri dahi 癟al覺m覺yor. Termal otelde suya muhta癟 kal覺yorsunuz, 癟ok say覺da insana ikram saatinde sadece 1 damacana su veriliyor, termal merkezinde kesinlikle su-sebil bulunmuyor.

ckocamanoglu , 08 Subat 2015
yorum

Y覺llard覺r otellere giderim b繹yle 5 y覺ld覺zl覺 otel g繹rmedim lobide oturmaya 癟ekiniyorsun ay parayla kahve parayla su parayla m羹teriye bu k羹癟羹k eyler ho gelir daha ay bitmeden garson sanki ka癟覺yoruz paray覺 istiyor oda numaran覺z ka癟 bu ne b羹r羹n millet bunu Konuuyor otelde termal otel diye geldik odalarda k羹vet yok termal su yok aa覺da k羹癟羹k bir havuz 10 ki girmi bumu termal otel bunun i癟in insanlar bu otele gelirmi

mertbahad , 06 Ocak 2015
yorum

odalarda k羹vet var m覺?

ulkuyardim , 22 Eyll 2014
yorum

3 y覺ll覺k devrem羹lk sat覺n almak istiyorum fiyatlar覺 hakk覺nda ve d繹nemleri hakk覺nda bilgi vermeniz ricas覺yla hocakal覺n

nksaglam , 06 Eyll 2014
yorum

kampanyalar hakk覺nda bilgi verirseniz memnun olurum

mguler57 , 15 Temmuz 2013


 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumlari kisilerin kendi g顤sleridir. Yazilanlardan kaplica-otelleri.net sorumlu tutulamaz.

 

T羹rsab Logo

Turizm At繹lyesi

Adres : enlikk繹y Mah. Halkal覺 Cad. Aqua Florya AVM
No:93 A blok P /102 Florya - Bak覺rk繹y - 襤stanbul

Seyahat Dan覺man覺n覺z: 0850 360 16 00